Temassız Menü - Kare Kod Menü - QR Menü Hizmetleri

Profesyonelliği ve tedbiri yansıtan temassız menüyü öğrenin!

COVID-19 tedbirleri kapsamında hayatımıza hızla giriş yapan ve her geçen gün işletmelerin ihtiyaç duyduğu temassız menü çözümlerini öğrenin. Karekod menü, belirli karekod çalışmaları gerçekleştirilerek misafirlerinize görmek istediği bağlantıyı, telefon numarasını, metni ya da e-posta adresini sunmanızı sağlar. Teknolojinin bu dijital ürünü zorlu pandemi döneminde hayatımızda büyük önem arz ediyor. Sizi ziyaret eden bireyleri, çalışanlarınızı ve diğer canlıları korumak adına temassız menü çalışmalarını tercih etmenizi öneririz.

Karekod Nedir?

Karekod, ücretli ve ücretsiz olarak oluşturulabilen, firma logosu ve isteğe özel görsellerin eklenebileceği siyah çizgi ve noktalardan oluşan labirent benzeri bir görsel olarak düşünebilirsiniz. Şifreli bir bağlantı olarak da düşünmeniz yanlış olmayacaktır.

Karekod görüntüleri, görünüşte hiçbir şeye benzemese bile işlevi oldukça önemli ve birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Bu sayede müşterilerinize uzun uzun URL adresleri, e-posta adresleri, telefon numarası ya da satırlarca metin vermek zorunda kalmayacaksınız.

Kaliteli çalışmalara, marka bilinirliğine ve tedbirlere ayak uydurmak için karekod teknoloji ile yeni yeni birçok çalışma kısa sürede hayatımıza dahil olacaktır.

Karekod Nasıl Çalışır?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.